Будівництво доріг

Будівництво автомобільних доріг державного та місцевого значення – основний вид діяльності компанії «Автомагістраль ІФ», який складається з декількох етапів, що описані нижче.
Будівництво доріг

Проектування

Процес розробки проекту – безумовно важливий етап у будівництві доріг, саме він є основою дійсно якісного виконання всіх видів робіт. Що саме входить в проектування? Проектування доріг складається із комплексу робіт, що спрямовані на створення нових доріг  чи на покращення вже функціонуючих.

На цьому етапі кропітливо прораховується будівництво дорожнього полотна, елементи дорожньої інфраструктури, інженерні споруди для організації максимально безпечних умов, враховуючи природні умови (рельєф місцевості, кліматичні особливості), технічні норми та планове навантаження.

Будівництво дорожнього полотна

Цікавий етап, що має свої “підрозділи”

  1. Підготовчий етап
  2. Спорудження земляного полотна (підготовка дорожньої основи, ущільнення грунту та укріплення укосів)
  3. Введення спеціальних прошарків в земляне полотно (із урахуванням особливостей рел’єфу й грунту для покращення морозостійкості, дренуючих властивостей та інших параметрів насипу)
  4. Спорудження дорожнього одягу: основи, проміжних прошаків та покриття
  5. Асфальтування

Кожний етап вимагає особливої уваги та дотримання всіх технологічних вимог, адже це сильно впливає на якість вже виконаної роботи.

Виконання робіт з організації мереж та дорожньої інфраструктури

Елементи дорожньої інфраструктури, інженерні споруди для організації безпечних умов дорожнього руху та об’єкти дорожнього сервісу являються технологічною частиною автомобільної дороги.

Якщо чесно, то це надзвичайно складний комплекс різних за своїм змістом і виконанням робіт, який потребує цілої команди висококваліфікованих спеціалістів, яких ми, на щастя, маємо.

Наші співробітники володіють вузькоспеціалізованими знаннями у сфері дорожнього будівництва та непохитним досвідом в організації мереж та дорожньої інфраструктури.

Підтримання рівня транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг

Цей етап складається із комплексу заходів з обслуговування дороги, дорожніх споруджень і смуги відведення, з профілактики та усунення дрібних пошкоджень, з організації й забезпечення безпеки руху.

Обслуговування доріг виконується виключно з дотриманням вимог технічних регламентів з метою забезпечення цілісності автомобільних доріг, а також організації безперервного та безпечного дорожнього руху.