Щебінь різних фракцій

Ми пропонуємо Вам надзвичайно вигідні цінові пропозиції та дійсно якісні сертифіковані матеріали, що відповідають не тільки європейським нормам, а й світовим стандартам.
Щебінь різних фракцій

Фракція 0-5 мм 

Відсів – як правило розміром від 0 до 5 міліметрів. Якщо Вам було цікаво яка ж найменша фракція щебеню, якої тільки можна досягти при дробленні – відсів до Вашої уваги. Практично, щебінь фракції 0х5 – це відхід матеріалу, що отримується при виробництві більш затребуваних фракцій. При дробленні на відсів йде до 20% породи, що оброблюють. Звичайно ж, це сильно впливає  на його ціну: 0х5 – офіційно найдоступніша фракція щебеню.

 

Та не спішіть із висновками, адже відсів застосовується у багатьох видах робіт. Використовується переважно для засипу всяких доріжок, дитячих та спортивних майданчиків, а також для додаткової краси інтерєру. Для грунтових ж доріг застосовується у якості дренажу, асфальтові покриття без нього не обходяться, а ще подеколи  щебінь заміняє пісок. І, звичайно, часто є компонентом у виробництві бетонних конструкцій, для отримання ідеальної гладкості, але при умові, що не вимагається висока міцність.

Фракція 5х20 мм

Це такий щебінь зернами, які є розміром від 5 до 20 міліметрів (дрібна фракція). Здебільшого використовується в асфальтобетонних сумішах. Подібний розмір зерен дає можливість максимального зчеплення у суміші, що  робить бетон максимально міцним, а також надає гладкість поверхонь бетонних блоків, що в свою чергу полегшує підготовку стін, підлог і стель будівель до завершальних етапів обробки: поклейки шпалер, укладанні плитки і т.д. Щебінь даної фракції виготовляється з граніту марки міцності від 800 до 2200 кг на см2. Дана фракція найчастіше використовується у всіх будівельних роботах. При дробленні породи обсяг отримання даної фракції знаходиться в межах 40% від загальної кількості одержуваної продукції.

 

У ціновій політиці відноситься до достатньо дорогих.

Фракція 20х40 мм

Щебінь розміром від двадцяти до сорока міліметрів, (фракція середнього розміру). Застосовується при будівництві доріг як нижній шар асфальтного покриття. Дана фракція на сьогоднішній день, є самою споживаною в будівельній індустрії Україні. Її використовують як для невеликого приватного будівництва, так і для будівництва великих виробничих площ. Щебінь фракції 20х40 виготовляється з матеріалу міцністю не менше 2000кг на см2. Щебінь даної фракції використовується в якості подушки при будівництві швидкісних магістралей, залізниць, виробництві бетону та масивних залізобетонних конструкцій. Використовується при закладці фундаментів і зведенні різних будівельних споруд. Застосовується для відсипки стоянок, основи під фундаменти, при влаштуванні майданчиків для роботи важкої будівельної техніки, як заповнювач в бетонах підвищеної міцності. При виробництві даного продукту виробник отримує до 50% виробленого продукту від загальної кількості переробленої породи.

За ціною дана фракція відноситься до недорогих.

Фракція 40х70 мм

Щебінь розміром від сорока до сімдесяти міліметрів, тобто велика фракція. Основне застосування: виготовлення подушок при будівництві майданчиків і основи доріг, часто використовується при веденні фундаментних і каркасних робіт. Щебінь даної фракції виготовляється з гранітів міцністю до 2200кг на см2. Оскільки дана фракція відноситься до великих, не всі щебеневі заводи маю можливість її виготовляти, у зв’язку з чим маємо легкий дефіцит. При виробництві щебеню даної фракції виробник отримує до 60% необхідного продукту від загальної кількості переробленої маси. Також щебінь фракції 40х70 використовується у виробництві бетону, масивних конструкцій з бетону і для робіт з великими обсягами бетону. Застосовується в дорожньому будівництві, при зведенні будинків і споруд, при будівництві залізничних шляхів, в деяких випадках використання в якості фільтруючих елементів.

У ціновій політиці відноситься до недорогих.

Фракція 40-200мм (Бут). Бутовий камені – це великі уламки породи з довжиною ребра до 300 мм, що отримуються в результаті підривання покладів суцільних порід. Застосовується для створення підпірних стінок, при зведенні фундаментів, огорож, стін. Відходи від заготівлі бутового каменю подрібнюють і використовують як заповнювач для бетонів. Застосовується в декоративних цілях, для оформлення фонтанів, басейнів, водойм.

The Process
design-project

Design-project preparation in accordance with clients requirements

construction & renovation

The process of construction and renovation according to project

budget approval

Budget analysis, corrections and approval with the client

handover

A full walk-through of the project with the client and the architect