Асфальтування площадок

Також компанія "Автомагістраль ІФ" займається асфальтуванням площадок, АЗС чи магазинів.
Асфальтування площадок

Асфальтування є основним напрямком діяльності нашої компанії, тому в цьому ми дійсно кращі, адже відмінно знаємо як виконати всі процедури максимально якісно, швидко і ще так, аби ціна не кусалась. Ми пропонуємо майже повний спектр послуг, які взаємопов’язані із основною специфікою робіт, тому співпрацюємо як з корпоративними клієнтами, так і з фіз. особами.

Що необхідно для асфальтування?

Почнемо з очевидного – потрібна спеціалізована дорога техніка, якісні матеріали, висококваліфікована команда і найголовніше – відпрацьовані технології. Останні, до речі, потрібні для того, щоб та сама ціна не кусалась:)

Перейдемо до “рецепту”. Потрібно:

  • Щебінь
  • Асфальт
  • Каток (ось тут важливо мати достатньо маси, аби ущільнити все як слід)

Цікавий факт – чим важчий каток, тим щільність асфальту буде вища, а сама щільність впливає на довговічність та витримку зробленого асфальту.

Важливість правильного асфальтування

На асфальтування ціна може бути різна, проте її високе значення не завжди є показником хорошої якості.

Багато компаній не дуже відповідально ставляться до своєї роботи, і кладуть асфальт, який може прослужити при сприятливих умовах від 2 до 4 років. За цей час вони встигають отримати достатньо грошей, і закрити фірму. Для нас це неприпустимо, тому працюємо з особливо серйозним підходом.

 

Доволі часто питають чому ж у нас настільки низька ціна. Причина полягає у тому, що всі витрати грамотно оптимізуються, а ще ми працюємо без посередників. Завдяки цьому ми маємо можливість запропонувати якісні послуги за низькою ціною.

 

Отож, замовляючи роботи, необхідно пам’ятати про те, що неякісно покладений асфальт не прослужить довго – він прийде в часткову непридатність максимум через п’ять років. У той же час, якщо проект виконаний якісно, то термін служби покриття може дорівнювати кільком десятиліттях, якщо, звичайно, використовується в міру та з розумом. Тому критерій ціни не має бути головним при виборі виконавчої компанії. Якщо знехтувати якістю, то в майбутньому доведеться платити знову, що в кінцевому результаті обійдеться в куди більш велику суму.

 

Як визначити вартість робіт?

На асфальтування ціна за м2 визначається не так просто, як хотілося. Тут мають велике значення різні нюанси, які в кінцевому підсумку і визначать підсумкову вартість проекту.

Як правило, при проведенні подібного роду робіт оцінюється те, наскільки рівною є поверхня, яку слід покрити асфальтом. Секретом не є не для кого, що асфальт можна класти тільки на досить рівну землю. У разі якщо та вся в горбах або має якісь інші нерівності, то, перш ніж переходити безпосередньо до укладання, потрібно її вирівняти. Це, в свою чергу, вимагає деяких тимчасових і грошових витрат.

Також на асфальтування ціна за м2 має залежність ще й від того, якої якості покриття повинне вийти у результаті. Як уже обмовлялося вище, якість багато в чому залежить від щільності матеріалу, яка при всьому при цьому повністю пов’язана з масою спеціальної техніки, яка утрамбовують асфальт. 

В цілому на ціну за асфальтування квадратного метру впливають багато чинників тому для визначення підсумкової вартості слід врахувати всі нюанси і аспекти, а також непередбачувані додаткові витрати в тому числі страхування робіт на всіх етапах будівництва. Наші працівники є одними з найкращих спеціалісті в даній галузі. Від директора до штатного працівника на об’єкті. Наш багаторічний досвід дозволить зробити саме так, як Ви бажаєте і Ваше бачення стане реальністю.Від початку робіт під рукою будете мати конкретного спеціаліста, який буде контролювати ваш об’єкт. В його обов’язки входить розробка проекту, погодження з заказчиком, строків і щільності матеріалів та інших нюансів, тому ціна для кожного проекту визначається індивідуально, оскільки потрібно зробити оцінку рівності поверхні також визначити товщину основи подушки і якість бетонного покриття, щоб воно відповідало подальшим навантаженням. В разі необхідності, перш ніж переходити до нанесення бетонного покриття, наша команда вирівняє і виправить всі дефекти на місці укладання. Тому якщо Ви бажаєте покрити парковку на своїй ділянці чи будь-яку іншу площину асфальтом і зробити це якісно, у якомога стислі строки –  тоді вам слід звернутися саме до нас. Для більш детального ознайомлення у Вашому розпорядженні прайс-лист, що розміщений на сайті. Якщо Ви прихильник живого спілкування – телефонуйте і наш консультант дасть вичерпну і повну консультацію стосовно всіх питань, які вас цікавлять, ознайомить із ціновим діапазоном, зможе оформити попереднє замовлення, аби у потрібний час і у потрібному місці наші спеціалісти були готові виконати ваше замовлення. Номер легко знайдете в розділі “Контакти”.

Замовити якісне асфальтне покриття

Якщо ви хочете покрити свою ділянку, парковку або яку-небудь іншу площу асфальтом, тоді вам рекомендуємо вам звернути свою увагу на послуги, яка пропонує наша компанія.

У нас в фірмі працюють досвідчені співробітники, які на всі 100 відсотків знають процес укладання асфальтного покриття. Вони не тільки вкладуться в зазначені терміни, якими б стислими ті не були, але виконають роботу настільки добре, наскільки це дозволять закони фізики.

Замовляючи послуги у нас, ви можете не хвилюватися щодо того, що вони не втиснутися розрахований бюджет. Для того щоб перевірити вигідність зробленої пропозиції, ви можете просто поглянути на прайс-лист, розміщений в одному з розділів веб-ресурсу. Інший варіант – це зателефонувати особисто до нас в офіс, і роз’яснити всі питання, що цікавлять, з нашим консультантом. Потрібний номер телефону ви легко знайдете в розділі “Контакти”. Зателефонувавши нам, ви не тільки дізнаєтеся приблизний ціновий діапазон, але й зможете оформити попереднє замовлення на наші послуги. Це можна здійснити для того, щоб у потрібний день наші фахівці були доступні, і взялися за виконання вашого проекту.